Про нас    

Команда «Vdvoh» дякує Вам за те, що організацію головної події у своєму житті Ви довірили саме нам!

  Нарешті настає той довгоочікуваний і незабутній момент. Ось вона, ця сама обручка, щасливий блиск улюблених очей, хвилювання і нескінченне відчуття щастя. Мить, яку хочеться продовжити якомога довше. Ми готові Вам в цьому допомогти, з нами турботи по організації Вашого весілля будуть приємними, а найголовніше- легкими.

  «Vdvoh» допоможе Вам здійснити бажання, які Ви мріяли втілити в життя, щоб головне свято було найромантичнішим, чарівним і унікальним! Наш портал надає велику кількість інформації, ми хочемо бути корисні багатьма рекомендаціями на різних щаблях підготовки, починаючи від планування свята і закінчуючи, безпосередньо, його організацією. Завдяки нам, Ваше свято буде ідеальним, адже у нас Ви зможете знайти все, що Вас цікавить.

  Інтернет-портал «Vdvoh» зібрав в собі різноманітність корисних весільних статей. Тут представлено безліч рубрик: аксесуари, виїзні церемонії, РАГСи, організації парубоцьких та дівич-вечорів, постановки весільних танців, оренда автомобілів і багато іншого. Ви зможете вибрати фото і відео операторів, дізнатися і спланувати куди краще і вигідніше їхати у весільну подорож, вибрати кращого кондитера для весільного торта і т.д. Кожен розділ спрямований на те, щоб максимально спростити пошуки того чи іншого пункту по організації. На нашому сайті передбачена система фільтрів, яка набагато спрощує пошук саме тієї категорії, яка цікавить Вас в даний момент. З нами Ви з головою поринете в світ передвесільної підготовки. Ви відкриєте для себе багато корисних секретів. Ми працюємо для того, щоб Ваші мрії збувалися!

  Не важливо в якому куточку України проходить Ваше свято, столиця це або далеко за її межами, всі наречені мріють, щоб цей день став казкою, яка втілилася в життя! Команда порталу постаралася зібрати максимально корисну і потрібну інформацію, яка буде актуальна для наречених у всіх містах України. Наші матеріали будуть корисні також і для гостей, які вибирають наряди і подарунки перед майбутньою подією! Ще дуже багато всього цікавого і незвичайного готовий для Вас відкрити портал «Vdvoh». З нами Ваше весілля стане незабутнім днем, а приємні спогади залишаться на все життя, саме про Ваше весілля гості завжди будуть згадувати з приємною посмішкою на вустах!

Ласкаво просимо !