Весільні арки - Київ

Зареєструйтеся і будьте першими!!!! Розміщення безкоштовне.

Весільна арка - прекрасний аксесуар. Предназначені весільні арки для виїзних церемоній. Зараз можливий варіант покупки в магазинах весільних дрібниць, але якщо є час, бажання, натхнення, і вмілі руки, можливо змайструвати її самостійно.

Які є види арок? Є весільні арки у вигляді підкови, є чотирикутна арка, є арка-анфілада. Арка у вигляді серця, П- образна арка, або кругла бесідка. У вигляді підкови – найпопулярніша. Ще її називають дугоподібною аркою. Ця арка символізує ворота в небеса, а якщо символізувати її з підковою, то приносить удачу. Чотирикутна арка символізує достаток, благополуччя молодої сім’ї. Якщо розглядати арку-анфіладу, то це арка, яка складається із декількох арок, з’єднаних між собою. Але така арка більш підійде до великого свята.

Якщо є час і бажання на виготовлення арки на весілля в Києві, запасіться вільним часом, матеріалом і креативом. Для виготовлення арки в першу чергу, Вам потрібен каркас. Для цього підійде труба великого розміру. Придайте форму арки на весілля в місті Київ, яку Ви плануєте, у відра залийте цемент, кінці труби поставте у відра з двох боків, і залиште на декілька днів до повного висихання цементу. Коли все висохне, можна розпочинати прикрашати. Декоруються арки на весілля в місті Київ кульками, тканиною, квітами чи стрічками. Тут для себе Ви повинні вибрати оптимальний варіант. Якщо декоруєте арку квітами, то вибирайте варіант, як то кажуть, вам по кишені. Це можливі живі квіти, або штучні. Штучні роблять з кольорового паперу. Якщо ж квіти живі, то заздалегідь потурбуйтеся, щоб їх побризкали спеціальним розчином для того, щоб красивий вигляд залишився без води до кінця свята. Якщо весільні арки Київ вирішили прикрасити кульками, просто надуйте їх багато, вибирайте якісні, можливі різнокольорові, і гарно закріпіть. Якщо декоруєте тканиною арки весільні в Києві, то вибирайте атлас чи шовк, штори чи тканину із ситцю.

Весільна арка – це двері, через які молодята входять в нове життя. Ця конструкція в вигляді небесних врат якби засвідчує те, що цей шлюб погоджено і на небесах.