Фильтри оголошень

Оформлення весілля - Луцьк залу і декор


Зв'яжіться з нами щодо ціни
Луцьк
Зал, Виїзна церемонія
Декоратор, Флорист
Живі квіти, Ленти, Шарики, Інше

В дитинстві кожна дівчинка мріє стати принцесою, а хлопчик - відважним царевичем. Діти дорослішають, та мрія потрапити у казку назавжди залишається десь глибоко в серці. І от настає день одруження - щасливий час, коли це потаємне бажання можна нарешті втілити в реальність. Для того, щоб свято стало по-справжньому незабутнім, молодятам потрібно лише замовити оформлення весілля Луцьк в спеціалізованій фірмі. Досвідчені майстри-декоратори допоможуть з вибором стилю, гармонійної кольорової гами, запропонують різноманітні варіанти прикрас і перетворять будь-який ресторанний павільйон або навіть палатку у розкішний прийомний зал.

Як прикрасити весілля?

Зазвичай оформлення весілля не обмежується лише місцем проведення бенкету, а включає також декор автомобільного кортежу, встановлення "брами" на подвір'ї або у під'їзді нареченої, створення зони для проведення фотосесії. Загалом усе це вимагає великої кількості часу, наявності спеціальних інструментів, художнього смаку, фантазії, а головне - матеріалів.

Вирішивши зробити оформлення весільного залу самостійно, молодій парі або їх родичам доведеться придбати десятки метрів дорогих тканин, стрічок, підготувати своїми руками гірлянди й букети, наповнити повітрям сотні кольорових кульок, розвісити все це, а ще не забути про прикраси столів, сувеніри для гостей, бутоньєрки та безліч інших дрібниць. Все це вимагає неабияких витрат, тож набагато зручніше довірити оформлення залу на весілля в Луцьку професіоналам.

Стиль в деталях

Обираючи тематику свята, наречені мають чудову можливість проявити свою індивідуальність. Безліч оригінальних ідей є в інтернеті, щось можна запозичити в улюблених фільмах або порадитися з дизайнером. Плануючи оформлення весільного залу в Луцьку, в першу чергу потрібно визначитися з рестораном. Можливо, концепція закладу буде цікавою сама по собі, і залишиться тільки доповнити її на власний смак.

Залежно від обраного стилю, весільний декор може бути різним. Так, для класики характерні елегантні лінії й благородні кольори (білий, сріблястий, золотий, акуратні акценти в блакитних або ягідних тонах), велика кількість дорогих квітів, багаті драпіровки атласу й парчі. Народний колорит передбачає використання виробів із соломи, дерева, глиняного посуду, гілочок калини, чорнобривців, гарбузів, скатертин із льняного полотна, вишивки. Атмосферний "Прованс" допоможуть створити ледь потерті меблі, фарфорові сервізи пастельних відтінків, мереживо, ситцеві тканини з дрібним квітковим принтом. Весілля у східному стилі запам'ятається яскравими, насиченими кольорами, позолотою, килимами - все, як у казці "Тисяча і одна ніч". Для морської тематики підійдуть гірлянди із ракушок, біло-блакитний шифон, прикраси у вигляді корабликів, стерна, якоря, намистини-перли, великі мушлі.

Яке б оформлення весільних залів у місті Луцьк не вибрали молодята, професійні дизайнери докладуть зусиль, аби влаштувати для них неповторне свято, яке принесе багато приємних вражень та запам'ятається на все життя.