Авто на весілля - Ужгород та весільний кортеж


3765 грн.
Ужгород
Автомобілі для наречених, Автомобілі для гостей
Toyota
Кондиціонер, Клімат контроль

4500 грн.
Ужгород
Автомобілі для наречених, Автомобілі для гостей, Лімузини, Ексклюзивні автомобілі
Mercedes
Тоновані вікна, Клімат контроль, Шкіряний салон , Кондиціонер
К-сть місць: 15

Весілля дуже гарна і весела подія. Всі чекають її з нетерпінням. Коли сукня, гості, запрошення підготовленні, слід подумати про гідний весільний кортеж Ужгород, адже без авто не можна уявити жодне весілля. Потрібно в першу чергу намалювати карту свого шляху. З якого місця весільний кортеж буде починати дорогу, і в якому місці буде закінчувати. Потурбуйтеся про затори на дорогах. Приблизно прорахуйте час на дорогу, для того щоб, найочікуваший день ви не провели в машині по дорозі в Рацс у величезному заторі. Але доїхати до Рацсу чи церкви - це тільки півділа. Важливоь - на чому доїхати. Чим красивіший буде у вас кортеж на весілля у місті Ужгород, тим дорожче вийде вашому гаманцю.

Для романтичної нареченої, підійде авто на весілля в Ужгороді старовинний раритетний автомобіль, навіть з відкритим верхом. Також таким молодятам підійде кінний екіпаж з кучером, і декількома лакеями. Карета теж може бути з відкритим верхом, щоб всі могли споглядати на законую пару. Але на такому екіпажі дуже швидко не поїдеш, і його треба обирати на більш короткі дистанції. Якщо випрактична людина, більш за все ви захочете лімузин в якості авто, яке буде переміщати молодят і гостей. При виборі лімузина, як машини на весілля в Ужгороді, пам'ятайте, що лімузин не мале авто, і йому буде не зручно переміщатися в годину пік великому місті.

Красиво будуть виглядати машини на весілля в Ужгороді одного кольору, і однієї марки. Прорахуйте кількість гостей, які будуть з вами іздити у весільному кортежі, і чітко будете розуміти кількість авто. Для гостей альтернативною ідеєю буде орендований мікроавтобус. Зазвичай, весільні авто буреть в оренду, тому що не завжди просто посеред знайомих знайти власників майже однакових авто. Пам'ятайте про те що, машини на весілля потрібно прикрасити. Коли будете домовлятися з орендаторами, запитайте, чим можна прикрасити авто, що можна наклеїти на машину. Прикраси можуть бути різноманітні - від кульок у вигляді серця, штучних квітів на ручках дверей, ляльки чи обручок на машині з молодятами.