Фильтри оголошень

Запрошення на весілля - Ужгород

Можете вважати, що це співпали зірки, випала щаслива доля, потаємний знак амуру абощо... Та якщо Ви тримаєте в руках “Запрошення на весілля Ужгород”, то вважайте, що це, як кажуть угорці - “zâmbetul sorții”, що в перекладі означає “посмішка долі”.

Швиденько відкладайте всі свої справи, і мерщій збирати валізи. Ви запитаєте: “Звідки такий поспіх і що там такого особливого?” і ось Вам відповідь на запитання. Засноване в одинадцятому столітті місто ввібрало в себе яскраву палітру національних традицій та культурних революцій різних епох, країн та народів. Тому запрошення на весілля стане для Вас неабиякою насолодою подорожі та відпочинку.

Існує легенда, що ніби виноробство з’явилося на Закарпатті, коли Зевс відправив сюди на заслання Вакха, а той прихопив зі собою лозу, тому скуштувати смачне закарпатське вино буде не лише жагою, а ще й святим обов'язком. Отримавши запрошення на весілля у місті Ужгород Ви автоматично отримуєте перепустку на свято кохання, яким керує старий добрий Купідон. А якщо буде його ласка, то він поцілить і у Вас, подарувавши найщиріше почуття.

Побувавши в західноукраїнському багатонаціональному місті Ви зможете відвідати Закарпатський обласний театр ляльок «Бавка», Костел святого Юрія, Закарпатський краєзнавчий музей у приміщенні Ужгородського замку та багато інших пам'яток культури. Весільні традиції та обряд священної посвяти в шлюб, відбуватимуться за давніх звичаїв. Національна кухня з домішками угорських, австрійських та польських традицій куховарства здивують Ваш шлунок та пограють Вашою фантазією. Тож, отримавши весільні запрошення в Ужгороді Ви повинні неодмінно відвідати місто і відчути його справжню красу та духовність.