Весільна відеозйомка – пам'ять на все життя

Мрія збулася – ви отримали пропозицію, відповіли "так" й розпочалися приємні клопоти по підготовці до весілля! З самого початку слід врахувати багато нюансів та деталей: місце зборів, банкету, обрати весільних фахівців, включаючи й експертів фото і відеозйомки. Звичайно, конкуренція серед відеографів величезна. Завдяки глобальній мережі нескладно буде ознайомитися з портфоліо більшої частини фахівців міста. Це допоможе звузити коло потенційних кандидатів. А от найважливіший критерій підбору фахівців - подобається або не подобається: якщо роботи вас не можуть залишити байдужими, то досвід та рейтинг стають вже не такими й важливими. Не слід забивати собі голову тим, яке обладнання використовує фахівець, які варіанти обробки обирає. Важливий виключно результат, який або подобається, або ні.

Весільна відеозйомка – як обрати кращого відеографа?

Дехто з відеографів возить за собой купу освітлювального обладнання, але не вміє з ним працювати, пускаючи таким чином тільки пил в очі. З іншого боку є й ті, хто робить свою справу ідеально, користуючись тільки природним освітленням. Усе це можна побачити в портфоліо.
Весільна відеозйомка для вас вкрай важлива? Тоді радимо ознайомитись з інформацією про кожного експерта, що з вами співпрацюватиме. Вам потрібно зрозуміти, яке вони мають бачення естетики весілля, який підхід до роботи використовують, що обирають: репортажну або постановочну зйомку. Непогано ознайомитись також з відгуками тих, хто вже встиг скористатся послугами відеооператора. Такі відгуки легко знайти в мережі, отримати від знайомих особисто. Репутація – це саме те, що не можна купити за гроші, тому гарні фахівці завжди нею дорожать.
Одним з ключових аспектів вибору свого експерта з безлічі – є також ціна. Звичайно, вартість послуг – це показник вкрай важливий. Та все одно він не має стати на чолі вибору. Не розрахувайте свій бюджет на зйомку весілля за так званим принципом "скільки ми бажаємо на це віддати". Це насправді неправильний підхід. Справжній фахівець коштує недешево. Та якщо ви будете шукати, спираючись на принцип економії, то існує ризик потрапити на тих, хто працює давно, але якість їх прац залишає бажати набагато кращого, або на тих, хто лише почив займатися зйомкою весіль, має непогані роботи в портфоліо. Це щось на зразок кота в мішку.
Пам'ятайте: важливо усвідомлювати, що продукт кожного фотографа часто може відрізнятися від продукту другого. То ж не слід порівнювати лише ціни без порозуміння того, чи отримаєте ви те, що очікуєте. Обов'язково поцікавтеся у фахівців: що входить у пакет їх послуг, обговоріть усі деталі, вискажіть свої побажання та забаганки...
Часто у фахівців є певні обмеження на час роботи, кількість знімальних годин, кількість хвлин готового відео, використання додаткового обладнання, ступінь монтажу, обробки матеріалів, тривалість фільму, робота іншого відеооператора, і т. п. Маючи повне уявлення про результати роботи різних фахівців можна сміливо порівнювати вартість їх послуг та зробити, нарешті, свій вибір!
Весілля – найважливіший день, то ж нехай він залишиться у ваших думках та спогадах як яскраве та грандіозне свято для всієї вашої родини та рідних!