Фильтри оголошень

Весільний відеооператор - Житомир


7000 грн.
Житомир
Зйомка РАЦС, Аерозйомка, Видача повного відзнятого матеріалу
2
HD
Муж.
2 хв.

8000 грн.
Житомир
Love Story, Зйомка РАЦС
2
Муж.

Досвідчений відеооператор на весілля в Житомирі для зйомки в стилі «Голівуд»

Колись, давним-давно, наші дідусь та бабуся не мали такої розкішної можливості – зняти на камеру своє весілля і показувати його всім охочим друзям та родичам. На щастя, сьогодні таке задоволення доступне всім. Варто лише заздалегідь домовитися з певним оператором.

Пам’ятне весільне відео Житомир Вам без проблем допоможе зробити кваліфікований відеооператор, якого Ви самі запросите на Ваше прекрасне свято. Свято кохання та радісних посмішок.

Та не думайте, що це людина, яка є одинаком. Ні, бо це, на найближчий час, буде Ваш персональний кореспондент, продюсер, режисер, сценарист, спеціаліст із спец-ефектів та й, зрештою, друг, готовий у будь-яку хвилину прийти на допомогу. І всі ці ролі не можливі без Вашої безпосередньої участі, підтримки та допомоги. Чому так? А тому, що у фільмі, який він буде знімати, Ви будете головними героями. І те, який у Вас буде образ, вирішувати саме Вам. Залежно від бажаного стилю весілля, будуватиметься вся наступна концепція зйомки та монтажу. Супергерої, ліричні та романтичні, звичайні собі наречений та наречена, круті рокери-байкери, стильні і вантажні, модні і сучасні… обирати образи і сценарій, власне кажучи, лише Вам.

Ви зможете:

• взяти участь в монтажі Вашої історії кохання;
• вибрати найцікавіші кадри;
• підібрати музичний супровід, який відповідатиме Вашому смаку;
• скоригувати сценарій і т. д.

Це ж, наче побувати в Голівуді, виступити в ролі акторів, спробувати себе режисерами.

Ваше відео весілля в Житомирі може стати справжнім голлівудським кіно. Це буде найкраще весільне відео в місті Житомир, яке захочеться переглядати знову і знову.

1. Жодних тривіальних сюжетів або їх повна відсутність, коли відео складається з послідовності необіграних кадрів, розбавлених піснями та заставками.
2. Кожен сюжет і сценарій весілля планується, обговорюється, знімається і монтується індивідуально під головних героїв, тобто Вас.
3. Якщо Вам не сподобається певний момент, ми завжди готові його підкоректувати.
4. Це буде масштабне відео весілля, яке буде цілісним, цікавим, повнометражним фільмом, а не серіалом на 3 дисках з розтягнутим і незрозумілим сюжетом.
5. За Вашим бажанням зйомка може бути багатокамерною.

Запаморочливе відео весілля в місті Житомирі готова подарувати наша команда.