Запрошення на весілля - Івано-Франківськ

Зареєструйтеся і будьте першими!!!! Розміщення безкоштовне.

Західна Україна, Галичина, кава й шоколад, «Каменярі», конверт з кольоровою листівкою в середині, скоріше за все Ви отримали «Запрошення на весілля» у місті Івано-Франківськ, досить зволікати та мерщій відкривайте її.

Якщо Ви вже отримували «Запрошення на весілля Івано-Франківськ», в одному з найгарніших міст Галичини, то Вам нічого пояснювати не треба та якщо ж ні… Вам варто знати, що святкування весілля проходить за особливими обрядами, збережених ще за часів Галичини. Свято кохання поєднує в собі сучасні, духовні, сімейні традиції, які своїм наповненням і колоритом уособлюють в собі створення нової комірки суспільства.

Вас поглине чарівна атмосфера міста з його архітектурою, пам’ятками культури та музеями, такими як: Собор Святого Воскресіння зведений у 1729 році, Колегіальний костел Пресвятої Діви Марії, Колегія єзуїтів та багато інших. Ви матимете можливість відвідати місця розваг отримавши «Запрошення на весілля». Місцеві кав’ярні, кафе та ресторації, здивують своїми коронними гарячими напоями та стравами. Як кажуть місцеві: «Горнятко кави в Івано-Франківську вартує за два горнятка будь-де!». Та культурна програма на цьому тільки починається… Запальний тамада, колоритні музики познайомлять Вас з місцевим фольклором. Запальні танці, вокально-інструментальні ансамблі з гостей та веселі конкурси наповнять ваше життя сотнями хвилин позитивних емоцій. Що стосується місцевої кухні, то команда шеф-повара вгамують Ваш апетит, а професіональна обслуга справить враження прийому на високій аудієнції.

Завітайте Захід України отримавши весільні запрошення в Івано-Франківську і Ви запам’ятаєте цю мить на все життя та полюбите це місто всім серцем.