Весілля - Кіровоград

  Вас вітає кращий інформаційно-довідковий весільний портал в Кіровограді, ми готові допомогти молодятам в організації весілля їхньої мрії. Портал розроблений саме для майбутніх подружніх пар. На сайті кожен знайде для себе те, що так довго шукав. Для молодят розроблена система пошуку послуг за категоріями. Флористи дизайнери, ведучі, музиканти та інші талановиті митці можуть безкоштовно розмістити оголошення на порталі й отримати можливість розказати про себе та свої здібності. Замовники можуть залишати відгуки про послугу яку отримали тим самим піднімаючи рейтинг того, чи іншого виконавця.

  Зареєструвавшись на весілля в місті Кіровоград молодята можуть замовити послугу організації весілля «під ключ». Послуга має на меті звільнити закоханих від весільних турбот та перекласти їх на плечі весільного розпорядника. Як правило розпорядники мають велику кількість зв’язків у сфері послуг, що допомагає їм швидко організувати церемонію та навіть медовий місяць. Якщо ж молодята вирішили організувати весілля в Кіровограді самостійно вони можуть знайти на порталі такі послуги як: виготовлення букету нареченої, весільна фотосесія, оренда ресторану, пошиття весільної сукні, послуги візажистів та перукарів та інші.

Інформація для замовників

  Весільний портал повністю безкоштовний для перегляду ресурс доступний кожному. Реєстрація на сайті не обов’язкова. Замовник платить тільки за оренду виконавця.

Інформація для виконавців

  Якщо вам є що запропонувати в сфері організації весіль тоді ви можете зареєструватись на нашому порталі та стати виконавцем. Ви самостійно ставите ціни на послуги. Замовник зв’язується з вами на пряму за номером телефону. Вся інформація про вас, а також послуги які ви пропонуєте повинні бути справжніми. Тому, що замовник має право подати скаргу.

Система знижок

  Замовляючи послуги на нашому весільному порталі кожен має змогу отримати приємні знижки. Це може бути знижка на весільну фотосесію, на послуги туристичного агентства чи ресторану де ви плануєте святкувати весілля. Також знижки можуть надаватись на організацію виїзних церемоній та інших.