Весільні арки - Кіровоград

Зареєструйтеся і будьте першими!!!! Розміщення безкоштовне.

Традиційною прикрасою у нас час на весілля є весільна арка. Традиція ця прийшла до нас з далекої Америки та Європи. Що собою являє дана конструкція? Це таке спорудження у вигляді підкови, можливе у вигляді букви П, напівкруглої арки, також у вигляді серця. Арка є символом воріт між небом і землею, засвідчуючи шлюб на небесах. Біля неї молодята обмінюються обручками, клянуться у вірності й любові, випускають в небо голубів. Роблять весільні арки із дерева, ковані арки, з пластикових згинаючих труб. Прикрашають весільні арки Кіровоград квітами, рослинами, кульками повітряними, тканиною, можливо стрічками. Це вже як ваша душа забажає. Заведено вважати, чим арка на весілля в Кіровограді красивіша, тим щасливіше життя буде у молодят. І ще є повір'я - коли наречені, знаходячись під аркою, загадують бажання, воно неодмінно збудеться. Красиві арки на весілля в місті Кіровоград здатні зробити ваше свято більш яскравим і цікавим.

Коли наближається день весілля, і розпочинається підготовка, згадують про весільну арку. Можливо купити арки весільні в Кіровограді на ринку чи в інтернет - магазині, а можливо зробити своїми руками. Потрібно тільки трішки запастись терпінням і креативом, також підручними матеріалами та допомогою друзів чи родичів.

Красиві арки обов'язково наповнюють все весілля такою святковою атмосферою, а молодята і гості будуть відчувати себе як у казці. Красива арка обов'язково наповнить обстановку святковою атмосферою, а самі молодята будуть відчувати себе немов у казці.