Весілля - Біла Церква

Дотримання традицій

  Не взираючи на теперішній час, весілля в Білій Церкві проводиться на основі народних звичаїв та традицій місцевості. До цього часу молодята одержують батьківське благословіння, ступають на весільний рушник, обмінюються обручками. Дотримуються традиції щодо викупу нареченої дружками нареченого, обсипання молодят пшеницею та металевими монетами, цукерками перед поїздкою до РАГСу. Одружених молодят зустрічають квітами, обсипають пелюстками троянд (по нових звичаях). На весіллі викрадають черевики нареченої, викуповують їх за виконання окремих задач, виконують інші завдання. Для того, щоб весілля проходило злагоджено та «гладко», необхідно серйозно підготуватися до нього за участю висококваліфікованих спеціалістів. На спеціальному сайті весільного порталу розміщена інформація щодо існуючих компаній, фірм, новостворених організацій, послуг ЧП.

Різні компанії весільного порталу

  Для того, щоб весілля пройшло весело, з дотриманням традиційних звичаїв, весільний портал в Білій Церкві пропонує безліч компаній, весільних агенцій, приватних підприємців. Вони надають різноманітні послуги по транспортному обслуговуванню, наданню талановитого ведучого, артистів, організації місця святкування в ресторані, кафе, їдальні. Весільні агенції пропонують сукні, взуття, костюми, сорочки, квіточки, віночки, різні аксесуари. Їх можна купити або отримати в оренду на відповідний час. Тут можна придбати в оренду скатерті, оздоблювальні стрічки, штори для прикраси місця святкування. Весільний портал надає інформацію щодо вільних площ для святкування весілля в ресторанах, кафе, їдальнях.

Кваліфіковане відео обслуговування та професійний фотограф

  На сайті весільного порталу можна знайти талановитих фотографів, відео операторів з високою майстерністю, які виконують роботи професійно та якісно, з урахуванням потреб сьогодення. Для всіх молодят весілля в місті Біла Церква - кращий підбір професіоналів різної направленості. Вони пропонують кращі весільні послуги по невисоких цінах.