Весілля - Рівне

  Інформаційний весільний портал в Рівному пропонує найцікавіші огляди та стильні новинки в сфері організації весільних церемоній. На сайті розміщений каталог представників весільної індустрії міста. З нами ваше свято буде незабутнім. День весілля має запам’ятатись на довгі роки адже саме в цей день об’єднуються закохані серця. Організувати ідеальне весілля в Рівному допоможе наш весільний портал. Сайт публікує актуальні новинки в сфері весільних послуг, а також рекомендації від професіоналів. Відвідувачі порталу завжди в курсі всіх цікавих новинок.

Що для себе знайдуть на порталі молодята?

  На весілля в місті Рівне молодята зможуть ознайомитись з усіма тонкощами підготовки та проведення весільної церемонії. Для тих закоханих які вирішили самостійно шукати місце для організації весілля, ведучих та музикантів наш портал це гарна нагода познайомитись з обдарованими жителями міста Рівне. На сайті є пошукова система по категоріях послуг. Наприклад, наречена може знайти для себе салон краси або окремого майстра з візажу. Тут же розміщають інформацію про свої послуги фірми по прокату авто. Наш портал безкоштовний як для молодят, так і для обдарованих майстрів, ведучих, і музикантів.

Послуга по організації весілля без участі молодят

  Весільний портал пропонує послугу по організації весілля «під ключ». Молодята можуть повністю скинути з себе обов’язки з підготовки до святкування. Достатньо найняти весільного розпорядника який повністю буде нести відповідальність за підготовку до церемонії. Все це стає можливим разом з нашим весільним порталом.

Реєстрація на сайті для виконавців

  Виконавцем робіт може стати кожен. Якщо ви музикант, ведучий, перукар, стиліст чи візажист тоді зареєструйтесь у нас на сайті, та безкоштовно рекламуйте ваші послуги. Якщо замовник захоче співпрацювати він обов’язково зв’яжеться з вами. Для цього на сайті необхідно розмістити коротку інформацію про те чим ви займаєтесь та свої контакти. Замовник може поскаржитись на вас адміністрації сайту, якщо надані вами послуги його не задовольнили.